Ubytování


Hosty na Levandulové chalupě ubytováváme po celý rok. O víkendech pouze od pátku do neděle, jinak i po jednotlivých dnech. Týdenní pobyty jsou možné od pátku do pátku.

Celková kapacita chalupy je 8 lůžek a 8 přistýlek. K dispozici jsou 4 stylově zařízené ložnice s manželskou postelí. Na každém pokoji jsou možné dvě přistýlky. Všechna lůžka a přistýlky jsou z masivu, matrace jsou zcela nové a kvalitní.

Ložnice číslo 1 a 2 jsou čtvercového půdorysu, jednoduše řešené ve vesnickém stylu. Ložnice číslo 3 je atypicky řešena a nazýváme ji kajutou. Ložnice číslo 4 je vlastně samostatný apartmán s vlastním vchodem ze dvora a kuchyňským koutem.

Součástí chalupy je obytná kuchyň s posezením. V kuchyni je lednice s mrazákem, myčka nádobí včetně tablet na mytí, varná konvice, mikrovlnka, varná deska a trouba, topinkovač, základní nádobí, utěrky, základní koření, zdarma káva a čaj. V kuchyni je pro hosty připravený základní výběr vín, pivo a pochutiny, jak pro večerní konzumaci, tak pro odvoz domů. Při příjezdu Vám zdarma nabídneme výborný chléb z nedaleké pekárny.

Uzavřený dvorek využijete pro odpočinek, relaxaci a zaparkování kol. Menší sklípek s vchodem ze dvora je vhodný pro uložení vlastních potravin a nápojů.

Doporučujeme přezůvky pro vaše pohodlí.
Wifi je zdarma v celém objektu.
Parkování pro auta je přímo před chalupou zdarma.
Kouření je povoleno pouze na dvoře. Prosíme, nekuřte ani před chalupou.
Domácí mazlíčci povoleni nejsou.

Na Vrbici provozujeme ještě Penzion U TŘÍ RŮŽÍ s kapacitou 23 lůžek a tento lze také využít v případě větších uzavřených akcí.

Jídlo a možnosti stravování


Kromě ubytování je jistě důležité i stravování. I o to je u nás postaráno.

Svépomocí

K dispozici je na chalupě kuchyň a ve vzdálenosti 100 m je obchod s potravinami. Na Vrbici není žádná restaurace, proto Vám velmi doporučujeme si u nás přiobjednat večeře.

S naší pomocí

Snídaně

Pro naše hosty snídaně připravujeme a mají je v ceně ubytování. Snídaně donášíme přímo na chalupu nebo jsou na Penzionu U TŘÍ RŮŽÍ.

Obědy

Většinou si hosté zařídí obědy na výletech. Pro velké uzavřené skupiny můžeme na Vrbici oběd zajistit.

Večeře

Večeře pro naše hosty rádi zajistíme a dopravíme na Levandulovou chalupu. Zajišťujeme jak masová, tak i bezmasá jídla. Připravíme pro vás i tzv. druhé večeře ve formě obložených talířů. Večeře je nutné objednat minimálně tři dny před příjezdem.

Pro uzavřené společnosti, na svatby a firemní akce zajistíme vše dohodou.

Upozorňujeme, že na Vrbici není žádné stálé veřejné stravovací zařízení.